Apartmán 3+kk, 92 m2,
Jeseníky - Horní Václavov

cena na vyžádání

Jeseníky - Horní Václavov

Apartmán 3+kk

92 m2

Nabízíme Vám k prodeji apartmánové byty v malebné přírodě Jeseníků.


Apartmán 3+kk o rozloze 92 m2 s terasou a výhledem do okolí je řešen jako mezonet.

S možností pořízení menší varianty apartmánu 2+kk o ploše 64 m2, tak stejně s krásným výhledem z velké terasy.

Koupě apartmánu je vhodná jak na investici, ale také jako koupě víkendového sídla/bytu, kam se rádi budete vracet. Možno samozřejmě skloubit obě možnosti, pokud zrovna apartmán nebudete využívat, můžete jej pronajímat a investice se Vám jistě brzy vrátí. Lokalita Jeseníků je čím dál více vyhledávaná.

Tento povedený developerský projekt se nachází v obci Horní Václavov, německy Oberwildgrub. (Je to severozápadní část obce Václavov u Bruntálu.) Svojí velikostí a přívětivými starousedlíky si vás získá, stejně tak jako jeho okolí s výbornou dostupností lyžařských středisek. Nejbližší skiareál Čerťák je vzdálen pouhých pár metrů, větší střediska Karlov a Kopřivná v dojezdovém čase. Na pověstný Praděd je možno vyjet kyvadlovou dopravou z parkoviště Hvězda a Vy si tak můžete užívat nejvýše posazené lyžařské středisko v České republice se spoustou turistických stezek.

Nedaleko se nachází pohádkové Horské lázně Karlova Studánka, kde se nachází bazénový komplex s vodoléčbou a termoterapií, tělocvična a fitcentrum Orlík, dva tenisové kurty (v zimě kluziště), pivní lázně a mnoho dalšího. Můžete si tedy odskočit na dokonalý odpočinek a využít nejrůznější léčebné procedury a u toho popíjet jeden z osmi minerálních pramenů. Poté se můžete vydat na procházku do kouzelné a naučné stezky Bílé Opavy.

V základní ceně apartmánu je zahrnuto vybavení: sanitární zařízení, laminátová podlaha s dekorem dřeva, keramická dlažba, elektrické, vodní a kanalizační rozvody, vnitřní krbová kamna s komíny.

K apartmánu je potřeba dokoupit 1/4 okolního pozemku, který jistě využijete na posezení, zahrádku a parkování auta. Cena pozemku je 3 000 Kč za m2 (Což při 185 m2 činí 550 000 Kč.)

Možné koupit celý apartmánový dům, který se skládá ze čtyř bytů. V přízemí se nachází dva byty 2+kk, oba s terasou a v patře se nacházejí dva apartmány 3+kk, taktéž každý s terasou. Cena je poté k jednání.

Cena apartmánu je uvedena bez DPH. Ceny jsou včetně provize RK.


Budu se těšit na osobní prohlídku, na které jistě vybereme parcelu a apartmán, který Vám bude vyhovovat nejen polohou, ale také výhledem do okolí.


Více informací na webu nemovitosti: https://rezidence-jeseniky.cz/

Líbí se Vám tato nemovitost?

Domluvte si prohlídku

Nela Masaryková

 

+420 608 317 405

nela.masarykova@properia.cz

Voříškova 37, Brno, 623 00

IČ: 08619191

Napište mi zprávu

© 2021