Reference


Velmi doporučuji paní Nelu Masarykovou. Mohu napsat jen velmi kladné věty v souvislosti s prací s paní makléřkou. V první řadě naprosto úžasný dojem po prvním telefonátu. Vždy ochotná co se týká prohlídky, pečlivě připravená smlouva a postarání se o přepis energií. Cením si i zájmu po vzájemném podepsání smlouvy. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup. Mohu jen doporučit.

Petra Hošková, 18.5.2024

Takže, kde začít? Pokud hledáte něco víc než profesionalitu, něco jako věrného společníka na cestě k pronájmu/prodeji nemovitosti, už nehledejte více! Nela je tou pravou osobou. Můžete jí klidně svěřit úkol zdánlivě nemožný, brzy se však stane pro vás realitou. Můžete jí zasypat dotazy z různých oborů, dokonalé to odpovědi se vám v mžiku dostane. Zkrátka a dobře, neexistuje nic, žádná překážka, kterou by nezdodala, jediná věc, co recenze na Google neumí, je nabídnout více jak 5 hvězd. Nela si jich zaslouží totiž daleko, daleko víc. Závěrem musím dodat, že ačkoliv ne každý mi může věřit, ba dokonce mi může tvrdit, že si vymýšlím, tak vzkázat mohu jediné, svěřte svou nemovitost do jejích rukou a moje slova vám budou ihned připadat více než pravdivá. Extrémní spolehlivost, dochvilnost, znalosti a zkušenosti převyšující konkurenci, poctivost do morku kostí, flexibilita a soběstačnost na úrovni, o které se běžným smrtelníkům ani nesnilo. To vše je Nela a ještě mnohem víc! Vždy usměvavá a zářící hvězda vaším průběhem pronájmu či prodeje nemovitostí. Svěřte jí svoji budoucnost, neprohloupíte! Zpravidla nevěřím nikomu, ona je ale výjimka potvrzující pravidlo, lepší důkaz neexistuje ♥️

Bc. Roman Vyhnal, 12.4.2024

Paní Masaryková je velice profesionální a pomohla mi při zprostředkování nájmu bytu. Komunikace na výborné úrovni, vždy mi vyšla vstříc, přes moje pracovní vytížení se schůzky mohly konat i ve večerních hodinách. Vřele doporučuji.

Pavel Sýkora 12.1.2024

Paní Masaryková na nás udělala dobrý dojem hned při prvním setkání. Ocenili jsme pečlivě připravenou dokumentaci, byli jsme vděční za její aktivní přístup, profesionalitu a ochotu, se kterou nás provázela po celou dobu koupě domečku. Mertlovi

Manželé Mertlovi, 20.10.2023

Paní Masaryková nám zprostředkovala koupi domu. Po celou dobu byla transparentní, aktivní a držela svoje slovo. Velmi jsme pak ocenili zahrnutí našich požadavků do smluv a lidský přístup.

Tomáš Srnec, 17.10.2023

Paní Masarykovou doporučujeme příjemné jednání co slíbí tak splní a snaží se vyjít vstříc oběma stranám. Děkujeme

Lukáš Procházka, 10.10.2023

Paní Masarykovou mohu vřele doporučit pro její vstřícný a profesionální přístup. Postarala se o hladký průběh při všech jednáních, samostatně vedla prohlídky a zajišťovala potřebné dokumenty. Ušetřila mně hodně času i starostí. Navíc je velice milá a stále nosí úsměv na tváři.

Mališová Iva, 3.7.2023

Určitě mohu doporučit, velmi aktivní a komunikativní makléřka, vše vysvětlila, byla velmi vstřícná i ohledně termínu a přístupu do bytu pro budoucí stavaře - rekonstruktéry. Děkujeme :)

Jana Slatinská, 2.7.2023

Velmi milá paní maklářka, profesionální přístup, se vším mi při prodeji nemovitosi pomohla a zařídíla. Vše proběhlo podle mých představ a bez problémů.

Petr Ondráček, 6.4.2023

Spolupráce s paní Masarykovou při koupi bytu byla skvělá - od první prohlídky přes následnou komunikaci stran doplňujících informací k bytu, podpis rezervační smlouvy, schválení hypotéky a podpis kupní smlouvy až po předání nemovitosti. Paní Masaryková byla velmi ochotná a milá, aktivně komunikovala přes telefon i email, všechny úkony vždy vysvětlila a zajistila příslušné dokumenty a formality. Bezproblémová byla i její spolupráce s finančním poradcem stran podkladů pro hypotéku. Paní Masarykovou jako realitní makléřku mohu rozhodně doporučit.

Markéta Randová, 28.3.2023

Dobrý den, jde-li o referenci týkající se prodeje domu, nemohla jsem si vybrat lepšího makléře, než slečnu Masarykovou. Její přístup je naprosto fantastický. Jednání s ní je milé, se vším pomůže i nad rámec jejích povinností. Když už toho má člověk nad hlavu, vždy je tady s milým slovem a povzbuzením, že vše dobře dopadne a vyřeší všechny problémy. Je to člověk na svém místě. Jsem ráda, že takoví lidé existují a že jsem měla tu čest ji poznat a spolupracovat s ní. Děkuji mnohokrát. Takových lidí bychom si měli vážit a mělo by jich být víc. Je příkladem toho, jak bychom ke svojí práci měli přistupovat všichni.

Dagmar Lišková, 21.11.2022

Takže milá slečna Masarykova. Uběhlo nějaký den a už přichází na ten nejlepší ️. Děkuji vám moc za skvělý spolupráce, ️️ jste opravdu zodpovědná, příjemná. Sem opravdu rád ze můžu s vámi spolupracovat , určitě do budoucna budeme spolu ještě častěji potkávat. Děkuji vám za skvělý práce ️

Nguyen, 21.11.2022

Naprostá spokojenost, paní Masaryková je ochotná a nápomocná od první prohlídky až po přepis energií. Vše pohlídá a průběžně informuje. Kéž by bylo více takových makléřů a makléřek.

Radim Tomášek, 1.11.2022

Spolupráci s paní Nelou Masarykovou mohu vřele doporučit. Pokud budeme opět někdy něco prodávat, či kupovat - jedině s ní a pod jejím dohledem. Je skvělá, profesionální, vždy připravena dle domluvy a s úsměvem!!! Hodně spokojených zákazníků jako jsme my Vám přeji.

G. Geierová, 19.10.2022

Když máma hledala zahradu, paní Masaryková vyšla maximálně vstříc - s prohlídkou pozemku, s přípravou rezervační a kupní smlouvy i s podpisem samotným. Děkujeme :-)

Jakub Cejpek, 16.10.2022

S paní makléřkou jsem byl moc spokojen ,prodej nemovitosti a veškeré právní úkony zařídila, byla velice příjemná milá a ochotná mohu vřele doporučit.

Luděk Nevečeřal, 6.9.2022

Paní Masaryková byla od počátku naší spolupráce velmi příjemná a měla profesionální přístup. Myslím si, že bez ní bychom ani nemovitost - chatu ve Skřinářově nekoupili, vždy nám poskytla radu a vysvětlila věci, které pro nás byly složité. Díky ní máme nyní chatu k rekreaci, kde můžeme trávit volné chvíle, odpočinout si a načerpat síly a také trávit čas s malou dcerou. Také nás vždy povzbudila svým optimismem. Celkové hodnocení naší vzájemné spolupráce s paní Masarykovou je velmi kladné.

Nina Bedanová, 5.9.2022

Rychlé, profesionální a velmi vstřícně poskytované služby. Celý proces transakce proběhl bez jakýchkoli problémů. Mohu vřele doporučit.

Jiří Grégr, 23.8.2022

Velmi příjemná paní makléřka. Komunikace byla bez problému. Kdykoliv bylo potřeba něco vyřešit nebo se zeptat, byla odpověď vždy rychlá.

Michaela Macharáčková, 15.8.2022

S přítelkyní bychom chtěli poděkovat paní Masarykové za její práci při rychlém jednání a pozitivní přístup.

Renata a Jakub, 25.4.2022

Při hledání nového podnájemníka jsem se setkala s mimořádně lidským a empatickým přístupem makléřky Nely Masarykové, která pečlivě připravila prezentaci na webu, zorganizovala prohlídky, maximálně využila moje časové možnosti a s velikou trpělivostí mi pomáhala s výběrem. Samozřejmostí byla dokonalá příprava nájemní smlouvy i s vysvětlením právních předpisů a kompletní zajištění celého servisu. Moc ji touto cestou děkuji a mohu ji vřele doporučit.

Taťána Augustínová, 20.04.2022

Zařízení podnájmu prostřednictvím paní Masarykové proběhlo rychle a zcela bez problému, oceňuji její ochotu a lidský přístup. Vždy mi vyšla vstříc s termíny schůzek a komunikace s ní byla perfektní, byla vždy připravena zodpovědět všechny mé dotazy. Pokud budu v budoucnu řešit koupi nemovitosti, ráda se na ni obrátím znovu. Moc děkuji a přeji hezký den, s pozdravem

Eva Zörnerová, 28.02.2022

Vážená paní Masaryková, dovolte mi, abychom Vám společně s manželkou upřímně poděkovali za vynikající spolupráci a pomoc při prodeji našeho bytu v Brně. Od prvního setkání po dokončení prodeje bylo jednání s Vámi velmi příjemné. Váš profesionální, zodpovědný a hlavně osobní přístup ke klientovi a celé transakci nám dodal pocit klidu, že všechno dobře dopadne. A tak se také stalo. Jako prodávající strana jsme se v podstatě nemuseli o nic starat. Takže Vám přejeme ve Vaší práci hodně úspěchů a v osobním životě mnoho štěstí.

Marek Celý, 25.01.2022

"Spolupráci s paní Masarykovou hodnotím velmi pozitivně. Paní Masaryková perfektně zastřešila celý proces týkající se nákupu nemovitosti včetně následujícího poprodejního servisu. Chtěl bych tak vyzdvihnout její profesionální přístup stejně tak jako spolupracující advokátní kanceláře. Oceňuji, že paní makléřka neustále dolaďovala transakci ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Jsem tak rád, že s ní mohl spolupracovat."

Brian Báča, 28.12.2021

"U slečny Nely Masarykové jsme prodávali a zároveň kupovali byt a byli jsme nad míru spokojeni. Slečna Nela je velmi ochotná, komunikativní, zodpovědná a schopná osoba. Během celého procesu koupě/prodeje bytu o nás bylo z její strany velmi dobře postaráno."

Honza Dobeš, 13.12.2021

Od samého začátku až po předání klíčů, jsme byli naprosto spokojeni. Jednak s přístupem realitní kanceláře a pak také s přístupem obou makléřek. Dům jsme hledali cca rok, a za tu dobu jsme navštívili nespočet staveb a setkali jsme se s nespočtem realitních makléřů, jejichž úroveň jednání nebyla ani zdaleka tak vysoko, jako úroveň realitní kanceláře Properia. Jelikož jsme kupovali nemovitost poprvé v životě, tak jsme využili všech možnosti nechat si poradit a vyřídit věci, se kterými nemá běžný smrtelník zkušenost. V podstatě jsme se nastěhovali 3 měsíce od první prohlídky domu. Tímto by jsme chtěli doporučit realitku Properia všem, kdo hledají bydlení, a rádi si nechají poradit se vším papírováním okolo. Ještě jednou děkujeme

Zdeněk Uhříček, 11.10.2021

Na slečně Masarykové je vidět, jak přenesla svou osobitost a nadšení do své profese. Vše proběhlo v pořádku a ku spokojenosti všech.

Jiří Hořava, 7.10.2021

Vaše práce na zprostředkování prodeje našeho RD skončila minulý týden. A musím i za sestru konstatovat, že byla radost s Vámi spolupracovat. Odvedly jste s kolegyní Veronikou Viklickou vysoce profesionální výkon. Během těch asi 4 měsíců jsme byli vždy včas informováni o postupu prodeje. Jako bývalý obchodník dokáži ocenit velmi milé, optimistické a zároveň odborné vystupování. Chceme Vám aspoň tímto způsobem poděkovat a popřát mnoho zdraví a pracovních úspěchů. Vaše firma je jistě ráda, že má ve svých řadách tak schopné pracovníky.

Ing. Stanislav Němec, 6.10.2021

To, čím se slečna Masaryková prezentovala při prodeji našeho bytu, odpovídá přesně naší představě o profesionalitě: rychlost, preciznost, komunikativnost a přitom i potřebná dávka lidskosti. Skvělá práce!

Věra a Ivo Najmanovi, 30.7.2021

Vše probíhalo profesionálně, dobrá komunikace, veškerá dokumentace proběhla v pořádku, milé vystupování a dobrá znalost celého procesu. Prodej bytu proběhl podle mých představ a mohu jedině doporučit. Děkuji

Michal Sláma, 4.5.2021

Když bych měla napsat pár řádků jako recenzi pro slečnu Nelu Masarykovou, evokuje se ve mě shoda jejího příjmení s naším bývalým prvním prezidentem T.G. Masarykem a to možná proto, že Nela má vlastnosti a schopnosti, jaké by měl každý prezident mít... :-) Je cílevědomá, pracovitá, má smysl pro detail, je zodpovědná a její potenciální klienti jsou pro ni na prvním místě a snaží se s nimi mít přátelský vztah. Ještě jednou velké díky! :-)"  

Veronika Slámová, 8.5.2021

Byl jsem více než spokojen , slečna/paní Nela Masaryková zaslouží pochvalu , vše i v této nelehké době vyřídila ochotně , rychle a k naprosté spokojenosti . Pokud bude třeba , rád se na ni opět obrátím . Děkuji . Miroslav Hájek - spokojený zákazník

Miroslav Hájek, 2.3.2021

Vše proběhlo v pořádku, byl jsem pravidelně informován o průběhu vyřizování hypotéky, přepisu nemovitosti a všeho okolo. Rovněž kdykoliv jsem něco potřeboval, p. Masaryková byla vždy k dispozici a pomohla vyřídit, co jsem potřeboval.

Patrik Pivoda, 12.5.2020

Slečna makléřka byla perfektní, starala se nad rámec svých poviností. Vřele doporučuji ! Miroslav Vraný

Miroslav Vraný, 13.1.2021

V předchozí době jsem měl ne moc dobré zkušenosti s realitkami, ale paní Masaryková mě přesvětčila o tom, že lze fungovat i nenásilně, příjemně a sertivně. Ne však se nesmyslně vnucovat. Byl jsem s jejími službami nad míru spokojen a i v budoucnu s ní hodlám spolupracovat

Ivo Juřica, 6.1.2021

Jsem nadmíru spokojená s makléřem Nelou Masarykovou, příjemná, precizní a velmi profesionální. Mezi přáteli doporučuji Vaši realitní společnost, především Nelu Masarykovou.

Věra Hladíková, 25.11.2020

Se slečnou Masarykovou jsem byl maximálně spokojený. Profesionální přístup, práce vynikající, informovanost maximální a plno věcí vyřízených nad rámec dohody. Poděkujte za mě za úžasnou práci. Petr Prokeš.

Petr Prokeš, 22.11.2020

Musím moc pochválit paní makléřku Nelu Masarykovou, která se nám intenzivně věnovala a řešila veškeré věci, komplikace, které se s prodejem objevily, a to pružně, věcně. Byla vždy k dispozici a ochotná vše vysvětlit. Má velmi příjemné vystupování a mohu ji jen doporučit.

Oldřiška Floriánová, 16.9.2020

Za mě skvělý a hlavně lidský přístup. O tom to vše je. Nelu Masarykovou doporučuji všem svým přátelům a blízkým. S pozdravem Staňková.

Jana Staňková, 6.9.2020

Slečna Masaryková je prototypem profesionála s lidským přístupem a proto jsem ji s čistým svědomím doporučila dalším svým známým, kteří prodávají ci pohledávají nemovitost. Vždy mi vše jasně vysvětlila a zjistila nezbytné informace, pokud je ihned neměla k dispozici. Čeho jsem si velice cenila bylo především to, že mě o všem pravidelně telefonicky informovala, že vždy dodržela to na čem jsme se domluvily. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby makléře, je pro mě slečna Masaryková jasná volba.

Lucie Bursáková, 4.5.2020

Všechno bylo super. Makléřka byla velmi ochotná a jednání bylo příjemné. Jediná nevýhoda byla, že doba než jsme nakonec dostali byt, byla velmi dlouhá. Ale to bylo způsobeno dalšími domluvenými prohlídkami, které měla majitelka bytu.

Ing. Matěj Kostka, 6.2.2020

Používání cookies - aby web fungoval jak má:

Abyste na webu snadno našli to, co hledáte, potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" všechny cookies jednoduše povolíte.

Cookies jsou malé soubory, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Podle nich vás na našem webu poznáme a zobrazíme vám web tak, aby všechno fungovalo správně a podle vašich preferencí. Přehled cookies a podmínky jejich užívání si můžete přečíst zde.

Nastavení