Prodej sladěného domu UP 123m2, Blučina, okr. Brno - venkov

8 900 000,-
+ Provize

Rodinný dům

Blučina

Okr. Brno - venkov

Užitná plocha 123 m2

Nabízíme Vám krásně sladěný rodinný dům o celkové ploše cca 147 m2, který se nachází kousek od Brna v blízkosti dálnice D2.

 

Nemovitost prošla částečnou a poměrně rozsáhlou rekonstrukcí v minulém roce, důraz byl především kladen na použitý materiál. Dům po ní působí svěžím, vzdušným a útulným dojmem, budete se zde cítit příjemně.

 

1NP – Centrální chodba nabízí dostatek úložného prostoru v podobě úložných skříní zabudovaných pod schodištěm do patra. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem, kde předěl mezi těmito prostory tvoří dva schody, které do místnosti krásně zapadnou a zároveň tvoří okrasný a funkční prvek. Samotná kuchyňská linka má zabudované spotřebiče značky Bosch, dostatek místa k práci a ukládání věcí. Obývací prostor je tvořen jídelním koutem a zónou pro odpočinek, kterou Vám dokreslí moderní lihový krb. Ložnice disponuje šatní skříní, komodou, manželskou postelí s úložným prostorem a osvětlenými nočními stolky, vše je v dekoru tmavého dřeva. Dále zde nalezneme spodní koupelnu, kde je vana pro Váš odpočinek po náročném dni a technickou místnost s kotlem, bojlerem a s místem pro pračku a sušičku.

 

2NP – Po dřevěných schodech vystoupáme do pracovny, která se dá využít jako další obytná místnost, případně jako herní kout či studijní prostor pro Vaše děti. Z ní vejdeme do koupelny a další ložnice. Vrchní koupelna má naopak sprchový kout a dostatek světla díky střešnímu oknu.

 

Dvůr nabízí místo pro odpočinek a setkávání s přáteli při grilování. Nalezneme zde i zastřešenou část pro případ nepřízně počasí. Po schodech poté sestoupíme do vinného sklepa, který poslouží nejen k uskladnění vína.

 

Přímo v Obci jsou obchody, restaurace, kavárna, základní a mateřská škola, lékařská péče včetně lékárny a mnoho dalšího. Pro vycházky využijete místní rybník, přírodní park Výhon s rozhlednou a krásnou přírodu v Dyjsko-svrateckém úvalu. Sportovci mají vybudované cykloztezky, sportovní halu a krytý bazén.

 

Pro Vaši lepší orientaci jsou k zakázce přidány orientační plánky.

 

Nemovitost je nutno vidět při osobní prohlídce, kde načerpáte atmosféru daného místa. Ráda Vás tu provedu a zodpovím všechny Vaše dotazy.

Líbí se Vám tato nemovitost?

Domluvte si prohlídku

Nela Masaryková

 

+420 608 317 405

nela.masarykova@properia.cz

Voříškova 37, Brno, 623 00

IČ: 08619191

Napište mi zprávu

© 2021