PRODEJ BYTU 3+1, CP 75 m2,
BRNO - ŠTÝŘICE

PRODÁNO

Brno - Štýřice
ul. Renneská Třída

byt 3+1

CP 75 m2

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pěkný byt 3+1 s balkonem v širším centru Brna. Jednotka se nachází ve 2. patře revitalizovaném panelovém domě. K dispozici budete mít sklepní kóji, sklepy prošly rozsáhlou opravou. Celková plocha se sklepem a balkonem činí 75,30 m2.


Byt se nachází v bezprostřední blízkosti parku, dětského hřiště a nákupního centra. Bezproblémové parkování v okolí domu. Samozřejmostí je úplná občanská vybavenost. S výbornou dopravní dostupností hlavních silničních tahů. MHD jezdí kousek od domu. Centrum Brna je vzdáleno 5 minut tramvají. Opodál naleznete řeku s cyklistickými stezkami.

Při vstupu do bytu se ocitneme v chodbě, která má dostatek úložného prostoru v podobě vestavěných skříní. Z chodby je dále vstup do malé šatny, koupelny a samostatného WC. Dále se z chodby dostaneme do jednotlivých pokojů. Kuchyně má dostatek pracovní plochy a tak se Vám v ní bude jistě dobře vařit. Z kuchyně je vstup do pokoje, který se momentálně využívá jako jídelna a z ní je vstup na balkon a dále do obývacího pokoje. Ložnice má dostatek úložného prostoru především díky prostorné šatně. V bytě nalezneme velmi zachovalou dlažbu a ve dvou pokojích jsou parkety, které s malou renovací budou jistě krásné.

Dále je v domě prostorná místnost, která slouží na uložení kol a kočárků.

Doporučujeme osobní prohlídku, na které se na Vás budu těšit.

Líbí se Vám tato nemovitost?

Domluvte si prohlídku

Nela Masaryková

 

+420 608 317 405

nela.masarykova@properia.cz

Voříškova 37, Brno, 623 00

IČ: 08619191

Napište mi zprávu

© 2021